Tel.: +31 40 250-9000

Openingstijden 08.00 tot 17.30

In verband met Hemelvaartsdag zijn wij donderdag 25 mei en vrijdag 26 mei gesloten. Maandag 29 mei staan wij vanaf 08:00 uur weer voor u klaar!

Maak kennis met Bechtle!

Bij aankoop van €200,- aan originele HP toner of inkt krijgt u nu 1 kilo snoep van ons cadeau!

Meer
Bij aankoop van €200,- aan originele HP toner of inkt krijgt u nu 1 kilo snoep van ons cadeau!

Ontvang een Bechtle waardebon van €250,- bij een Microsoft Surface Pro 4 demo aanvraag*!

Meer
Ontvang een Bechtle waardebon van €250,- bij een Microsoft Surface Pro 4 demo aanvraag*!

Ik ga op business trip en neem mee…
Profiteer direct van Dell Latitude 7275 bundels!

Meer
Ik ga op business trip en neem mee…<br>Profiteer direct van Dell Latitude 7275 bundels!

HP Z workstations: al 30 jaar uitstekende prestaties!

Meer
HP Z workstations: al 30 jaar uitstekende prestaties!

Registreer u nu voor de HP Buy& Try actie en maak kans op een gratis tweede device!

Meer
Registreer u nu voor de HP Buy& Try actie en maak kans op een gratis tweede device!

Mediaconverters

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Allied Telesis Angle Media Converter
  • Referentie-nr. AT-TRAY1
  • Bechtle artikelnummer 146443
Producttype: Montageoptie
€ 23,55 *
€ 28,50 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CM3K0S Media Blade
  • Referentie-nr. AT-CM3K0S
  • Bechtle artikelnummer 577858
  • Nr. reserveonderdeel 990-002164-00
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: SFP, Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
€ 237,00 *
€ 286,77 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CV5001 Chassis
  • Referentie-nr. AT-CV5001-00
  • Bechtle artikelnummer 603942
  • Nr. reserveonderdeel 990-002919-00
Producttype: Behuizing
€ 350,00 *
€ 423,50 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Rack Mount
  • Referentie-nr. AT-DINRAIL1-010
  • Bechtle artikelnummer 612681
Producttype: Montageoptie
€ 99,00 *
€ 119,79 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC1000/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC1000/SC-50
  • Bechtle artikelnummer 4124367
  • Nr. reserveonderdeel 990-004825-50
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 550 m
€ 140,60 *
€ 170,13 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-FS232 Media Converter
  • Referentie-nr. AT-FS232-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 386548
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 140,80 *
€ 170,37 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC1008/GB
  • Referentie-nr. AT-MC1008/GB-60
  • Bechtle artikelnummer 291284
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Bereik: 70 km, Producttype: Mediaconverters
€ 164,00 *
€ 198,44 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC115XL Media Conv.
  • Referentie-nr. AT-MC115XL-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 137995
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber ST, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 300 m
€ 125,50 *
€ 151,85 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC116XL Media Conv.
  • Referentie-nr. AT-MC116XL-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 139908
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 300 m
€ 129,90 *
€ 157,18 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MMC2000/LC Converter
  • Referentie-nr. AT-MMC2000/LC-60
  • Bechtle artikelnummer 4123359
  • Nr. reserveonderdeel 990-004834-60
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber LC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 500 m
€ 160,50 *
€ 194,21 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave