Tel.: +31 40 250-9000

Openingstijden 08.00 tot 17.30

Maak kennis met Bechtle!

iPhone
Een nieuw generatie.

Meer
iPhone<br>Een nieuw generatie.

Order de Galaxy Note8!

Meer
Order de Galaxy Note8!

HPE ProLiant Gen10: de veiligste server ter wereld!

Meer
HPE ProLiant Gen10: de veiligste server ter wereld!

Profiteer nu van 15% korting op geselecteerde APC producten!

Meer

Het datacenter van de toekomst is nu al werkelijkheid!

Meer
Het datacenter van de toekomst is nu al werkelijkheid!

Mediaconverters

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Allied Telesis Angle Media Converter
  • Referentie-nr. AT-TRAY1
  • Bechtle artikelnummer 146443
Producttype: Montageoptie
€ 22,55 *
€ 27,29 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CM3K0S Media Blade
  • Referentie-nr. AT-CM3K0S
  • Bechtle artikelnummer 577858
  • Nr. reserveonderdeel 990-002164-00
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: SFP, Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
€ 218,00 *
€ 263,78 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CV5001 Chassis
  • Referentie-nr. AT-CV5001-00
  • Bechtle artikelnummer 603942
  • Nr. reserveonderdeel 990-002919-00
Producttype: Behuizing
€ 382,00 *
€ 462,22 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Rack Mount
  • Referentie-nr. AT-DINRAIL1-010
  • Bechtle artikelnummer 612681
  • Nr. reserveonderdeel 990-002685-010
Producttype: Montageoptie
€ 96,50 *
€ 116,77 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC1000/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC1000/SC-50
  • Bechtle artikelnummer 4124367
  • Nr. reserveonderdeel 990-004825-50
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 550 m
€ 144,60 *
€ 174,97 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-FS232 Media Converter
  • Referentie-nr. AT-FS232-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 386548
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 134,00 *
€ 162,14 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC101XL Converter
  • Referentie-nr. AT-MC101XL-60
  • Bechtle artikelnummer 46937
  • Nr. reserveonderdeel 990-000444-60
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber ST, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 58,00 *
€ 70,18 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MMC2000/LC Converter
  • Referentie-nr. AT-MMC2000/LC-60
  • Bechtle artikelnummer 4123359
  • Nr. reserveonderdeel 990-004834-60
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber LC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 500 m
€ 156,50 *
€ 189,36 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MMC2000/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-MMC2000/SC-60
  • Bechtle artikelnummer 4126700
  • Nr. reserveonderdeel 990-004279-60
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 500 m
€ 136,50 *
€ 165,17 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MMC2000/SP Converter
  • Referentie-nr. AT-MMC2000/SP-60
  • Bechtle artikelnummer 4148853
  • Nr. reserveonderdeel 990-004280-60
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: SFP, Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
€ 156,50 *
€ 189,36 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave