Consultas y Pedidos

Nuestro horario:
Lu. – Ju. 8:30 - 18:00h
y Vi. 8:30 - 14:30h

 
bechtle@bechtle.es

Tlf. +34 902 181-614

 
Contacte con nosotros
Funciones de búsqueda
 

Síganos a través de:



Unbox your phone. De nieuwe S8 en S8+!

Meer
Unbox your phone. De nieuwe S8 en S8+!

Probeer nu de HP EliteBook x360 met de HP Buy & Try actie!

Meer
Probeer nu de HP EliteBook x360 met de HP Buy & Try actie!

Microsoft Surface Book met Performance Base.
Bestel nu!

Meer
Microsoft Surface Book met Performance Base.<br>Bestel nu!

Koop 10 Voyager 5200 UC-headsets en ontvang een GRATIS Voyager Focus UC!

Meer
Koop 10 Voyager 5200 UC-headsets en ontvang een GRATIS Voyager Focus UC!

Mediaconverters

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
Allied Telesis Angle Media Converter
  • Referentie-nr. AT-TRAY1
  • Bechtle artikelnummer 146443
Producttype: Montageoptie
€ 24,55 *
€ 29,71 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CM3K0S Media Blade
  • Referentie-nr. AT-CM3K0S
  • Bechtle artikelnummer 577858
  • Nr. reserveonderdeel 990-002164-00
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps, Poort 1: RJ45, Poort 2: SFP, Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
€ 231,00 *
€ 279,51 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-CV5001 Chassis
  • Referentie-nr. AT-CV5001-00
  • Bechtle artikelnummer 603942
  • Nr. reserveonderdeel 990-002919-00
Producttype: Behuizing
€ 366,00 *
€ 442,86 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Rack Mount
  • Referentie-nr. AT-DINRAIL1-010
  • Bechtle artikelnummer 612681
Producttype: Montageoptie
€ 103,80 *
€ 125,60 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-DMC1000/SC Converter
  • Referentie-nr. AT-DMC1000/SC-50
  • Bechtle artikelnummer 4124367
  • Nr. reserveonderdeel 990-004825-50
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 550 m
€ 147,50 *
€ 178,48 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-FS232 Media Converter
  • Referentie-nr. AT-FS232-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 386548
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbps, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km
€ 147,50 *
€ 178,48 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC1008/GB
  • Referentie-nr. AT-MC1008/GB-60
  • Bechtle artikelnummer 291284
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps, Poort 1: RJ45, Bereik: 70 km, Producttype: Mediaconverters
€ 164,00 *
€ 198,44 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC115XL Media Conv.
  • Referentie-nr. AT-MC115XL-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 137995
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbps, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber ST, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 300 m
€ 131,50 *
€ 159,12 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC116XL Media Conv.
  • Referentie-nr. AT-MC116XL-20 (-60)
  • Bechtle artikelnummer 139908
Gegevensoverdrachtssnelheid: 100 Mbps, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 300 m
€ 123,60 *
€ 149,56 **
ca. 3 - 5 Dagen
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
Allied Telesis AT-MC13 Media Converter
  • Referentie-nr. AT-MC13-60
  • Bechtle artikelnummer 378929
Gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Mbps, Producttype: Mediaconverters
€ 144,50 *
€ 174,85 **
Levertijd? bel ons of eMail
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave