Filteren
Eigenschappenfilter
Producttype
Kabellengte
Kleur
Categorie
Beschermlaag
 

Tel.: +31 40 250-9000

Openingstijden 08.00 tot 17.30

Maak kennis met Bechtle!

Presenteer als nooit tevoren! Krijg 1 gegraveerde Spotlight cadeau!

Meer
Presenteer als nooit tevoren! Krijg 1 gegraveerde Spotlight cadeau!

CS500-serie draadloos headsetsysteem. Nu extra scherp geprijsd!

Meer
CS500-serie draadloos headsetsysteem. Nu extra scherp geprijsd!

Aruba Instant WiFi: speciaal ontwikkeld voor Microsoft Office 365!

Meer
Aruba Instant WiFi: speciaal ontwikkeld voor Microsoft Office 365!

Laatste kans. Bespaar met een Surface Pro laptop bundel!

Meer
Laatste kans. Bespaar met een Surface Pro laptop bundel!

Bechtle zomerspaaractie: spaar voor droomcadeaus - 9 weken lang!

Meer
Bechtle zomerspaaractie: spaar voor droomcadeaus - 9 weken lang!

Verbinding netwerk

Pagina Producten per pagina Sortering Weergave
ACT Patch Cable CAT5e UTP 1.5m Brown
  • Referentie-nr. IB4651
  • Bechtle artikelnummer 387285
Kabellengte: 1,5 m, Kleur: bruin, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 6,55 *
€ 7,93 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patch Cable Cat5e UTP 20m Orange
  • Referentie-nr. IB4520
  • Bechtle artikelnummer 859257
Kabellengte: 20 m, Kleur: rood, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 18,55 *
€ 22,45 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patch Cable CAT5e UTP 5m Blue
  • Referentie-nr. IB5605
  • Bechtle artikelnummer 848359
Kabellengte: 5 m, Kleur: blauw, Categorie: Cat5e, Beschermlaag: U/UTP, Bezetting: 1:1
€ 8,55 *
€ 10,35 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
ACT Patchkabel CAT6A U/UTP rood
  • Referentie-nr. IB1210
  • Bechtle artikelnummer 959891
Kabellengte: 10 m, Kleur: rood, Categorie: Cat.6A, Beschermlaag: U/UTP, Geen halogeen: Ja
€ 18,55 *
€ 22,45 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
CAT6a S/FTP PiMF Patchkabel 20m
  • Referentie-nr. FB3020
  • Bechtle artikelnummer 891625
Kabellengte: 20 m, Kleur: grijs, Categorie: Cat.6A, Beschermlaag: S/FTP (PIMF), Producttype: RJ45-patchkabels
€ 29,99 *
€ 36,29 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable 50/125µ LC-LC 0.5m
  • Referentie-nr. RL9600
  • Bechtle artikelnummer 4010677
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 0,5 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 16,55 *
€ 20,03 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 1m 9/125µm
  • Referentie-nr. RL9901
  • Bechtle artikelnummer 584474
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 1 m, Vezeldiameter: 9 µm, Vezeltype: OS1/OS2, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 31,55 *
€ 38,18 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 20m 50/125µm
  • Referentie-nr. RL9620
  • Bechtle artikelnummer 778447
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 20 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 45,55 *
€ 55,12 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 20m 9/125µm
  • Referentie-nr. RL9920
  • Bechtle artikelnummer 842674
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 20 m, Vezeldiameter: 9 µm, Vezeltype: OS1/OS2, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 22,75 *
€ 27,53 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
FO Duplex Patch Cable LC-LC 25m 50/125µm
  • Referentie-nr. RL9625
  • Bechtle artikelnummer 796018
Aansluitingen: LC - LC, Kabellengte: 25 m, Vezeldiameter: 50 (multimode) µm, Vezeltype: OM3, Producttype: Glasvezelpatchkabels
€ 33,55 *
€ 40,60 **
Levertijd 1 à 2 werkdagen (mits voor 15:00 uur besteld)
Verzendkosten/-opties
Naar de winkelwagen
 
Pagina Producten per pagina Sortering Weergave