Neem contact op…


house
Bechtle direct B.V.
Meerenakkerplein 27
5652 BJ Eindhoven
Tel.: +31 40 250-9000, Telefax: +31 40 250-9099
E-mail: sales.direct-nl@bechtle.com

Openingstijden: 08.00 tot 17.30 uur

Meer informatie

Routebeschrijving
Wat er ook gebeurt...
...wij staan voor u klaar. Want een goede service werkt snel en ongecompliceerd.
Neem gewoon contact met ons op:
Kies uit de verschillende gebieden of gebruik ons formulier.

.
Algemeen Directeur
 

Jean-Paul Bierens

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
jean-paul.bierens@bechtle.com
 
 
Commercial
 

Niels van Gaal

Sales Manager

Telefoon: 040 250 9032
Telefax: +31 40 250 9099
niels.vangaal@bechtle.com
 

Mohcine Zayou

Teamleider SMB

Telefoon: 040 250 9050
Telefax: +31 40 250 9099
mohcine.zayou@bechtle.com
 

Peter van den Berg

Teamleider Enterprise/ Key Account Manager

Telefoon: 040 250 9000
peter.vandenberg@bechtle.com
 

Daan Geeven

Account Manager Ondersteunend

Telefoon: 040-2509000
daan.geeven@bechtle.com
 

Ramon van de Kerkhof

Account Manager Ondersteunend

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
ramon.vandekerkhof@bechtle.com
 

Olaf Neven

Business Developer & International Business Manager

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
olaf.neven@bechtle.com
 

Wouter van Dijck

Key Account Manager

Telefoon: 040 250 9000
wouter.vandijck@bechtle.com
 

Saida Alla

Account Manager Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
saida.alla@bechtle.com
 

Niek Janssen

Account Manager Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
niek.janssen@bechtle.com
 

Stephen Alvares

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
stephen.alvares@bechtle.com
 

Gijs van de Voort

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
gijs.vandevoort@bechtle.com
 

Thijs Spaander

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
thijs.spaander@bechtle.com
 

Bao Do

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
bao.do@bechtle.com
 

Iris Cauwels

Teamleader Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
iris.cauwels@bechtle.com
 

Peter van de Wouw

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9020
peter.vandewouw@bechtle.com
 

Noemy Wannemakers

Account Manager Ondersteunend

Telefoon: 040 250 9000
noemy.wannemakers@bechtle.com
 

Dirk van de Werdt

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
dirk.vandewerdt@bechtle.com
 

Mark Cuijpers

Account Manager Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
mark.cuijpers@bechtle.com
 

Marleen ter Keurs

Account Manager Ondersteunend

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
marleen.terkeurs@bechtle.com
 

Tom Kappen

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9049
Telefax: +31 40 250 9099
tom.kappen@bechtle.com
 

Maftoe el Marajie

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9068
Telefax: +31 40 250 9099
maftoe.elmarajie@bechtle.com
 

Alexander Teuling

Account Manager Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
alexander.teuling@bechtle.com
 

Joseph de Koning

Account Manager Enterprise

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
joseph.dekoning@bechtle.com
 

Mike Krul

Account Manager SMB

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
mike.krul@bechtle.com
 
 
Tenderdesk
 

Rob Cattenstart

Teamleider Tenderdesk

Telefoon: 040 250 9056
Telefax: +31 40 250 9099
rob.cattenstart@bechtle.com
 

Alwin Roijen

Bid Manager

Telefoon: 040 706 2853
Telefax: +31 40 250 9099
alwin.roijen@bechtle.com
 

Yassir Rahouti

Bid Manager

Telefoon: 040 250 9057
Telefax: +31 40 250 9099
yassir.rahouti@bechtle.com
 

Laura Brands

Junior Bid Manager Commercie

Telefoon: +31 40 760 2851
Telefax: +31 40 250 9099
laura.brands@bechtle.com
 

Kelly Arons

Bid Manager

Telefoon: 040 250 9052
Telefax: +31 40 250 9099
kelly.arons@bechtle.com
 

Esther Beetz

Bid Manager

Telefoon: 040 706 2852
esther.beetz@bechtle.com
 

Susan Hardeman

Junior Bid Manager

Telefoon: +31 40 760 2854
Telefax: +31 40 250 9099
susan.hardeman@bechtle.com
 
 
Public
 

Bart Roijakkers

Sales Manager Strategic Proposals

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
bart.roijakkers@bechtle.com
 

Mark van Dongen

Teamleider Health & Public

Telefoon: 040 250 9030
mark.vandongen@bechtle.com
 

Kees Janssen

Account Manager Health

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
kees.janssen@bechtle.com
 

Majca Noordzij

Account Manager Health

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
majca.noordzij@bechtle.com
 

Rob van den Boomen

Account Manager Health

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
rob.vandenboomen@bechtle.com
 

Frank Jansen

Account Manager Health

Telefoon: 040 250 9030
frank.jansen@bechtle.com
 

Ruud Habraken

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
ruud.habraken@bechtle.com
 

Remco Seuntjens

Tender Sales

Telefoon: 040 250 9030
remco.seuntjens@bechtle.com
 

Michiel Koolen

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
michiel.koolen@bechtle.com
 

Maarten Beerens

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
maarten.beerens@bechtle.com
 

Joep Peters

Business Developer

Telefoon: 040 250 9030
joep.peters@bechtle.com
 

Noël van de Laar

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
noel.vandelaar@bechtle.com
 

Bram Holleman

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
bram.holleman@bechtle.com
 

Kristel Matthijssen

Sales Support Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
kristel.matthijssen@bechtle.com
 

Paul Mohr

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
paul.mohr@bechtle.com
 

Jeroen Cauwels

Tender Sales

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
jeroen.cauwels@bechtle.com
 

Yannick Pessers

Account Manager Public

Telefoon: 040 250 9030
Telefax: +31 40 250 9099
yannick.pessers@bechtle.com
 
 
Business Solutions
 

Maarten Friesema

Manager Operations

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +31 40 250 9099
Maarten.friesema@bechtle.com
 

Gijs van der Putten

Manager Business Solutions

Telefoon: 040 250 9010
gijs.vanderputten@bechtle.com
 

Dave Schoonbrood

Connectivity & Cloud Consultant

Telefoon: 040 250 9010
dave.schoonbrood@bechtle.com
 

Joost van Lochem

Datacenter Consultant

Telefoon: 040 250 9010
joost.vanlochem@bechtle.com
 

Hans Pagels

Solution Advisor Software

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
hans.pagels@bechtle.com
 

Rene Maasdamme

Solution Advisor Datacenter

Telefoon: 040 250 9010
rene.maasdamme@bechtle.com
 

Daniel Maelissa

Workspace Consultant

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 2509099
daniel.maelissa@bechtle.com
 

Dennis van Pinxten

Print Consultant

Telefoon: 040 250 9010
dennis.vanpinxten@bechtle.com
 

Jos Willemsen

Software Solution Specialist

Telefoon: +31 40 760 2812
Telefax: +31 40 250 9099
jos.willemsen@bechtle.com
 

John van Lith

Datacenter & Virtualisatie Consultant

Telefoon: +31 40 760 2807
Telefax: +31 40 250 9099
john.vanlith@bechtle.com
 

Richard Snoeks

Connectivity Consultant

Telefoon: 040 250 9010
richard.snoeks@bechtle.com
 

Barry Stouthart

Workspace Consultant

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
barry.stouthart@bechtle.com
 

Robin van der Kuijl

Solution Advisor Workspace

Telefoon: 040 250 9010
robin.vanderkuijl@bechtle.com
 

Ritesh Colijn

Solution Advisor Connectivity

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
ritesh.colijn@bechtle.com
 

Marlon de Beet

Datacenter Consultant

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
marlon.debeet@bechtle.com
 

Kevin van Houtum

Solution Advisor Connectivity

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
kevin.vanhoutum@bechtle.com
 

Sander Hermans

Solution Advisor Datacenter

Telefoon: 040 250 9010
Telefax: +31 40 250 9099
sander.hermans@bechtle.com
 
 
Customer Service
 

Rachel Lisman

Customer Service

Telefoon: 040 250 9090
Telefax: +31 40 250 9099
rachel.lisman@bechtle.com
 

Paul van Vlerken

E-business & Service & Bios Coordinator

Telefoon: 040 250 9092
Telefax: +31 40 250 9099
paul.vanvlerken@bechtle.com
 
 
Kwaliteits- en milieumanagement
 

Ingrid van Boxtel

KAM Manager

Telefoon: 040 760 2803
Telefax: +31 40 250 9099
ingrid.vanboxtel@bechtle.com
 
 
Recruitment
 

Willie Evers

Talent Acquisition Specialist

Telefoon: 06 14 575 777
Telefax: +31 40 250 9099
willie.evers@bechtle.com
 
 
Informatie- en Communicatietechnologie
 

Jeroen Brutsaert

IT/ Customer Integration Manager

Telefoon: +31 40 250 9078
Telefax: +31 40 250 9099
jeroen.brutsaert@bechtle.com
 
 
Office Management
 

Sharon Wouters

Secretaresse

Telefoon: +31 40 250 9008
Telefax: +31 40 250 9099
sharon.wouters@bechtle.com
 

Monique Hendriks-Boonman

Office Manager

Telefoon: +31 40 250 9009
Telefax: +31 40 250 9099
monique.hendriks@bechtle.com
 

Karin Merks

Facilitair Medewerkster

karin.merks@bechtle.com
 
 
Administratie
 

Jill van Melick

Teamleidster Administratie

Telefoon: 040 250 9070
jill.vanmelick@bechtle.com
 

Korine Bierens

Administratief Medewerkster

Telefoon: 040 250 9070
Telefax: +31 40 250 9080
korine.bierens@bechtle.com
 

Karin van Eijndhoven-van Schaijk

Administratief Medewerkster Bechtle Management

Telefoon: +31 40 250 9082
Telefax: +31 40 250 9080
karin.vaneijndhoven@bechtle.com
 

Imelda Zijlstra

Administratief Medewerkster

Telefoon: 040 250 9070
Telefax: +31 40 250 9099
imelda.zijlstra@bechtle.com
 
 
bios® coördinator
 

Paul van Vlerken

Bios Coordinator

Telefoon: 040 250 9092
Telefax: +31 40 250 9099
paul.vanvlerken@bechtle.com
 
 
Marketing
 

Willem Wennekes

Commercial Director

Telefoon: 040-2509000
Telefax: +31 40 250 9099
willem.wennekes@bechtle.com
 

Monique Bulsing

Marketeer

Telefoon: 040-2509000
Telefax: +31 40 250 9099
monique.bulsing@bechtle.com
 

Ellen Vermeulen

Marketeer

Telefoon: 040-2509000
Telefax: +31 40 250 9099
ellen.vermeulen@bechtle.com
 

Stephanie Schreurs

Vertaalster

Telefoon: 040-2509000
Telefax: +31 40 250 9099
stephanie.schreurs@bechtle.com
 
 
Inkoop
 

Lena Heime

Inkoop

Telefoon: 040 250 9000
lena.heime@bechtle.com
 

Julian Hamberger

Inkoop

Telefoon: 040 250 9000
julian.hamberger@bechtle.com
 

Paula Cristina da Rocha Santos

Inkoop

Telefoon: 040 250 9000
Telefax: +49 7132 981 8000
paula.darochasantos@bechtle.com
 

Alexander Strobel

Inkoop

Telefoon: 040 250 9000
alexander.strobel@bechtle.com
 
 
 
Opmerkingenformulier
Vragen of opmerkingen: wij helpen u graag verder en stellen het zeer op prijs om uw feedback te ontvangen!

Uw contactgegevens

E-mailadres:
Het veld "E-mailadres" dient ingevuld te zijn.
Voornaam:
Achternaam:
Telefoon:
Annuleren versturen