Neem contact op…


house
Bechtle direct B.V.
Meerenakkerplein 27
5652 BJ Eindhoven
Tel.: +31 40 250-9000, Telefax: +31 40 250-9099
E-mail: sales.direct-nl@bechtle.com

Openingstijden: 08.00 tot 17.30 uur

Meer informatie

Routebeschrijving
Wat er ook gebeurt...
...wij staan voor u klaar. Want een goede service werkt snel en ongecompliceerd.
Neem gewoon contact met ons op:
Kies uit de verschillende gebieden of gebruik ons formulier.

.
Algemeen Directeur
 

Jean-Paul Bierens

Telefoon: 040-2509000
jean-paul.bierens@bechtle.com
 
 
Commercial
 

Mohcine Zayou

Teamleider/ Account Manager

Telefoon: 040-2509050
mohcine.zayou@bechtle.com
 

Saida Alla

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
saida.alla@bechtle.com
 

Olaf Neven

Business Developer & International Business Manager

Telefoon: 040-2509000
olaf.neven@bechtle.com
 

Wouter van Dijck

Key Account Manager

Telefoon: 040-2509000
wouter.vandijck@bechtle.com
 

Michelle Pluym

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
michelle.pluym@bechtle.com
 

Tom Teunisse

Key Account Manager

Telefoon: 040-2509000
tom.teunisse@bechtle.com
 

Niek Janssen

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
niek.janssen@bechtle.com
 

Stephen Alvares

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
stephen.alvares@bechtle.com
 

Peter van den Berg

Teamleider/ Key Account Manager

Telefoon: 040-2509000
peter.vandenberg@bechtle.com
 

Gijs van de Voort

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
gijs.vandevoort@bechtle.com
 

Thijs Spaander

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
thijs.spaander@bechtle.com
 

Bao Do

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
bao.do@bechtle.com
 

Iris Cauwels

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
iris.cauwels@bechtle.com
 

Peter van de Wouw

Account Manager

Telefoon: 040-2509020
peter.vandewouw@bechtle.com
 

Dirk Werdt van de

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
dirk.vandewerdt@bechtle.com
 

Mark Cuijpers

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
mark.cuijpers@bechtle.com
 

David van den Nieuwenhuizen

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
david.vandennieuwenhuizen@bechtle.com
 

Marleen Keurs ter

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
marleen.terkeurs@bechtle.com
 

Noemy Wannemakers

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
noemy.wannemakers@bechtle.com
 

Alexander Teuling

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
alexander.teuling@bechtle.com
 

Joseph de Koning

Account Manager

Telefoon: 040-2509000
joseph.dekoning@bechtle.com
 

Niels van Gaal

Sales Manager Commercial

Telefoon: 040-2509032
niels.vangaal@bechtle.com
 
 
Public
 

Bart Roijakkers

Sales Manager Public

Telefoon: 040-2509030
bart.roijakkers@bechtle.com
 

Ramon van de Kerkhof

Account Manager Health

Telefoon: 040-2509000
ramon.vandekerkhof@bechtle.com
 

Frank Jansen

Account Manager Health

Telefoon: 040-2509030
frank.jansen@bechtle.com
 

Ruud Habraken

Account Manager Educatie en Lokale Overheid

Telefoon: 040-2509030
ruud.habraken@bechtle.com
 

Remco Seuntjens

Account Manager Public

Telefoon: 040-2509030
remco.seuntjens@bechtle.com
 

Michiel Koolen

Account Manager Public

Telefoon: 040-2509030
michiel.koolen@bechtle.com
 

Maarten Beerens

Account Manager Public

Telefoon: 040-2509030
maarten.beerens@bechtle.com
 

Joep Peters

Business Developer Public

Telefoon: 040-2509030
joep.peters@bechtle.com
 

Mark van Dongen

Teamleider/ Account Manager Health

Telefoon: 040-2509030
mark.vandongen@bechtle.com
 

Kees Janssen

Account Manager

Telefoon: 040-2509030
kees.janssen@bechtle.com
 

Paul Mohr

Accountmanager Public

Telefoon: 040-2509030
paul.mohr@bechtle.com
 
 
Tenderdesk
 

Rob Cattenstart

Senior Bid Manager

Telefoon: 040-2509056
rob.cattenstart@bechtle.com
 

Alwin Roijen

Bid Manager

Telefoon: 040-7062853
alwin.roijen@bechtle.com
 

Yassir Rahouti

Bid Manager

Telefoon: 040-2509057
yassir.rahouti@bechtle.com
 

Esther Beetz

Bid Manager

Telefoon: 040-7062852
esther.beetz@bechtle.com
 
 
Business Solutions
 

Gijs van der Putten

Business Unit Manager Business Solutions

Telefoon: 040-2509010
gijs.vanderputten@bechtle.com
 

Joost van Lochem

Datacenter Consultant

Telefoon: 040-2509010
joost.vanlochem@bechtle.com
 

Dave Schoonbrood

Connectivity & Cloud Consultant

Telefoon: 040-2509010
dave.schoonbrood@bechtle.com
 

Hans Pagels

Solution Advisor Software

Telefoon: 040-2509010
hans.pagels@bechtle.com
 

Rene Maasdamme

Solution Advisor Datacenter

Telefoon: 040-2509010
rene.maasdamme@bechtle.com
 

Daniel Maelissa

Workspace Consultant

Telefoon: 040-2509010
daniel.maelissa@bechtle.com
 

Dennis van Pinxten

Print Consultant

Telefoon: 040-2509010
dennis.vanpinxten@bechtle.com
 

Richard Snoeks

Connectivity Consultant

Telefoon: 040-2509010
richard.snoeks@bechtle.com
 

Barry Stouthart

Workspace Consultant

Telefoon: 040-2509010
barry.stouthart@bechtle.com
 

Robin van der Kuijl

Solution Advisor Workspace

Telefoon: 040-2509010
robin.vanderkuijl@bechtle.com
 

Maarten Friesema

Manager Operations

Telefoon: 040-2509000
Maarten.friesema@bechtle.com
 

Sander Hermans

Solution Advisor Datacenter

Telefoon: 040-2509010
sander.hermans@bechtle.com
 

Sjoerd Mostermans

Solution Advisor Software

Telefoon: 040-2509030
sjoerd.mostermans@bechtle.com
 

Ritesh Colijn

Solution Advisor Connectivity

Telefoon: 040-2509010
ritesh.colijn@bechtle.com
 

Michael Martinez

Solution Advisor

Telefoon: 040-2509010
michael.martinez@bechtle.com
 

Marlon de Beet

Datacenter Consultant

Telefoon: 040-2509010
marlon.debeet@bechtle.com
 
 
Customer Service
 

Rachel Lisman

Customer Service medewerkster

Telefoon: 040-2509090
rachel.lisman@bechtle.com
 

Paul van Vlerken

E-business & Service

Telefoon: 040-2509091
paul.vanvlerken@bechtle.com
 
 
New Business
 

Tom Kappen

Account Manager

Telefoon: 040 2509049
tom.kappen@bechtle.com
 

Maftoe el Marajie

Account Manager

Telefoon: 040-2509068
maftoe.elmarajie@bechtle.com
 
 
Administratie
 

Jill van Melick

Telefoon: 040-2509070
jill.vanmelick@bechtle.com
 

Korine Bierens

Telefoon: 040-2509070
korine.bierens@bechtle.com
 
 
bios® coördinator
 

Paul van Vlerken

bios® coördinator

Telefoon: 040-2509091
paul.vanvlerken@bechtle.com
 
 
Marketing
 

Willem Wennekes

Commercieel Manager

Telefoon: 040-2509000
willem.wennekes@bechtle.com
 

Bart van Roozendaal

Marketeer

Telefoon: 040-2509000
bart.vanroozendaal@bechtle.com
 

Monique Bulsing

Marketeer

Telefoon: 040-2509000
monique.bulsing@bechtle.com
 

Ellen Vermeulen

Marketeer

Telefoon: 040-2509000
ellen.vermeulen@bechtle.com
 
 
Inkoop
 

Julian Hamberger

Inkoop

Telefoon: 040-2509000
Telefax: +49 7132 981 8000
julian.hamberger@bechtle.com
 

Alisa Nientiedt

Inkoop

Telefoon: +49 7132 981 3508
alisa.nientiedt@bechtle.com
 
 
 
Opmerkingenformulier
Vragen of opmerkingen: wij helpen u graag verder en stellen het zeer op prijs om uw feedback te ontvangen!

Uw contactgegevens

E-mailadres:
Het veld "E-mailadres" dient ingevuld te zijn.
Voornaam:
Achternaam:
Telefoon:
Annuleren versturen